Parafinoterapie + manikúra, pedikúra v Praze

Účinky parafínové terapie pocítíte již po první aplikaci. Je určena všem, kdo mají suché či namáhané ruce a především se doporučuje v zimním a předjarním období, kdy ruce trpí změnami teplot.  Parafínová terapie se provádí, buď metodou zábalů, nebo ponořením do parafinové lázně ohřáté na tělu přirozenou teplotu.

Tato procedura zvláčňuje pokožku rukou, vyhlazuje, hojí prasklinky a pokožku vyběluje. Terapie zlepší prokrvení drobných žilek – kapilár, zvýší se činnost lymfatických žláz, což napomáhá vylučování toxinů. Zároveň však parafinová terapie hydratuje a všechnu vlhkost uzamyká v pokožce rukou, čím se zajištuje dlouhotrvající hydratace.  Ruce jsou hladké, jemné, zbavené šupinek suché kůže.

Před parafínovou terapií se na ruce nejprve nanese antiseptický přípravek, poté se provede peeling a následuje samotná aplikace parafínu, který se nechá působit deset až dvacet minut. Pak se parafín z pokožky sejme a následuje jemná masáž vyživujícím krémem.

Kromě kosmetického účinku bývá parafín užívaný při této terapii obohacen o aromaterapeutické a éterické oleje a tak je tato procedura nejen zkrášlením, ale i příjemnou relaxací a chvilkou pro vás samotné.

Zkušenosti zákaznic:

Parafínové terapie jsem se nejprve trochu bála, ale nakonec to byla moc příjemná relaxace. A ruce krásně jemné a měkké.

Může Vás taky zajímat: