Japonská manikůra P.shine v Praze

Japonská manikúra P-shine je procedurou, která klade důraz na zdraví, lesk a přirozenou krásu nehtů. Rozhodnou se pro ni ty ženy, které hledají šetrnou alternativu gelových nehtů s francouzskou manikúrou.  Speciálním pilníčkem se nejprve zlepší prokrvení nehtového lůžka, dále se pak nanáší přírodní minerální pasta, která vyhlazuje povrch nehtu a zlepšuje kvalitu a sílu nehtu.  Dalším krokem je nanášení vyživující látky složené ze včelího vosku, mateří kašičky a dalších léčivých látek. Díky lipidům, které tato substance obsahuje, je možné nehty vyleštit do vysokého lesku, který vydrží několik týdnů.

Proceduru P-shine by měly zvolit ženy, které mají slabé a třepící se nehty. Aplikace p-shine nejen nehty nezatěžuje, ale naopak je chrání a díky minerálům obsaženým v obou používaných substancích nehty přirozeně posiluje.

Zkušenosti zákaznic:

Po aplikaci gelových nehtů jsem měla své přirozené nehty úplně slabé a zničené. P-shine se ukázala jako jediná možnost, jak nehty zachránit. Už po první aplikaci jsem cítila, že jsou pevnější. Nyní chodím jednou za měsíc a jsem velmi spokojená.“

S P-shine mám ty nejlepší zkušenosti – nehty jsou pevné a vypadají moc hezky

Může Vás taky zajímat: