Klasická a přístrojová manikúra v Praze

Je tím nejjednodušším způsobem, jak udržet Vaše nehty krásné a zdravé.  Když se navíc svěříte do služeb zkušené manikérky, bude péče o ruce trvat jen zlomek času než si dělat manikúru v domácích podmínkách.

Prvním krokem klasické manikúry je ošetření nehtového lůžka a jemné kůžičky kolem něj.  Na změkčení se používají speciální vyživující oleje, následně je pak kůžička upravena pomocí pomerančového dřívka a místo odstříhávání je opatrně zatlačena, čímž se předchází zranění a zanícení. Zkrácení nehtu na vhodnou délku je prováděno pomocí nůžtiček či pilníků. Většina žen volí zkrácení do oblého tvaru, jiným vyhovuje zkrácení rovné a střední cestu představuje tzn.  „business“ zkrácení, kdy se okraje nehtu nechávají oblé a vrchol nehtu se zkracuje do rovna.  Procedury klasické manikúry končí zapilováním nehtu, ale je možné dále aplikovat minimálně bezbarvý lak, případně laky barevné či procedury jakou jsou Shellac nebo P-shine.

 Zkušenosti zákaznic:

Preferuji přirozený vzhled a mám hrůzu ze všeho příliš barevného nebo umělého. Po klasické manikúře a aplikaci bezbarvého laku jsem byla velmi spokojená.  Nehtům to moc prospělo.

Může Vás taky zajímat: