Přístrojová pedikúra v Praze

Správně prováděná pedikúra se pohybuje na pomezí kosmetiky a medicíny. Jen správná a profesionální péče zkušené pedikérky/manikérky Vám zajistí nejen upravené, ale i zdravé nohy. Přístrojová pedikúra slouží k odstranění mozolů, ztvrdlé kůže na chodidlech, zacelení popraskaných pat, napravení zarostlých nehtů či upravení jejich délky. Různě velké nástavce brusek umožnují precizní ošetření například v okolí nehtů. Přístrojovou pedikúru není z hygienických důvodů možné provádět v případě plísňových onemocnění, ale pravidelné procedury přístrojové pedikúry jsou důležitou prevencí jejich vzniku.

Při aplikaci přístrojové pedikúry se nepoužívají žádné řezací nástroje, ale široká škála brusek. Je zde absolutně minimální riziko poranění. Celé ošetření je bezbolestné, a jelikož se při aplikaci přístrojové (jinak též nazývané suché) pedikúry nepoužívá voda, prakticky neexistuje riziko přenosu mykotických onemocnění.  Nohy se nejprve ošetří antiseptickým přípravkem, následuje úprava pomocí brusek a pilníčků. Na závěr je na nohy aplikován regenerační krém či olejíček a provedena masáž chodidel. Přístrojová pedikúra je doporučována všem, kteří touží po zdravých a upravených chodidlech, lékaři bývá předepisována především diabetikům, kardiakům, těhotným ženám atd.

Nejen v létě, kdy se nosí otevřené střevíce a sandály, ale po celý rok se vyplatí mít upravená a zdravá chodidla!

Zkušenosti zákaznic:

Na přístrojové pedikúře mi obrousili nejen ztvrdlou kůži na patách, ale i v okolí nehtů. Bylo to moc příjemné, nic nebolelo ani nelechtalo a nohy jsme měla krásně měkké.

Vyzkoušela přístrojovou pedikúru. Mám po ní nožky jemnější, hladší a jednoznačně déle vydrží.

Může Vás taky zajímat: