Dětská manukúra v praze

Vést děti ke správné péči o ruce a nehty se skutečně vyplatí od malička. Navíc mají dětské nehty mnohá zdravotní specifika, kvůli kterým se vyplatí svěřit péči o ně profesionální manikérce. Kvůli tomu, že děti mají velmi křehké nehty a tenkou a citlivou pokožku kolem nich, není možné používat klasické nůžky, ale speciální nůžky či dětské nehty zapilovávat jemným pilníčkem.  Správně provedená dětská manikúra slouží nejen jako prevence vzniku záděr, ale také zabraňuje častému dětskému zlozvyku – kousání nehtů.

Cílem dětské manikúry jsou zdravé, posílené a vyživené, přirozeně vypadající nehty. Lak na nehty v decentních pastelových odstínech aplikujeme pouze po souhlasu rodičů.  Ruce jsou nejprve ošetřeny antiseptikem, poté jsou speciálním jemným pilníčkem zkráceny na vhodnou délku.  V teplé lázni s přídavkem éterického oleje dochází ke zjemnění kůžičky v okolí nehtů, která je následně upravena, a případné záděry jsou pomocí kleštiček odstraněny.  Nakonec jsou ruce namasírovány vyživujícím krémem a po souhlasu rodičů je možné nanést průhledný nebo pastelový lak na nehty.

Dětská manikúra je nenápadnou investicí do budoucí elegance a upravenosti Vašich dětí! Ruce a upravené nehty jsou naší vizitkou a proto je skutečně důležité vštěpovat dětem péči o ně od malička!

Může Vás taky zajímat: