Shellac manikúra, pedikúra v Praze

Toužíte po upravených nalakovaných nehtech a nemáte čas na každodenní lakování a odlakovávání? Vadí Vám oprýskaný lak na nehtech? Rešením pro Vás je Shellac manikúra – aplikace všech odstínů barev, která vydrží až čtyři týdny. Shellac je na přírodní bázi a při jeho aplikaci není nehet nijak obrušován, pilován či jinak poškozován, což z něj dělá přirozenou a zdravou variantu gelových nehtů.

Shellac je možné aplikovat po proceduře klasické manikúry. Je možné zvolit jeden barevný odstín nebo barvy libovolně vrstvit a vytvářet kombinace. Zasychání  Shellacu probíhá pomocí UV lampy a výsledkem je dlouhodobě lesklá, pevná a zároveň tenká vrstva, která se neodlupuje a vydrží několik dní lesklá. Shellac se nanáší na přirozený nehet po celé jeho délce.  V případě odrůstání se vrstva Shellac odstraní opět bez jakéhokoliv obrušování pomocí speciálního odlakovače. Aplikace Shellacu nejen nepřestavuje pro nehty zátěž, ale naopak jsou posíleny a mohou dorůstat.

Manikúra Shellac je určena ženám, které byly zvyklé na gelové nehty a nyní hledají přirozenější variantu, stejně jako těm, které trpí lámavostí či křehkostí nehtů. Pedikúra Shellac následuje po ošetření přístrojovou pedikúrou. Doporučují se tlumenější odstíny a Shellac na nehtecg vydrží až měsíc a půl.

Zkušenosti zákaznic:

Zkusila jsem Shellac a už bych neměnila. Vypadá nádherně a nehty hezky zpevní.

Se Shellacem mám hezky upravené nehty, které působí přirozeně. A nemusím se jimi doma zabývat.

Může Vás taky zajímat: