Panská manukúra v Praze

Stále roste počet mužů, kteří si uvědomují, že symbolem úspěšného manažera či podnikatele, jsou vedle nejnovějšího mobilního telefonu, švýcarských hodinek, kvalitní obuvi i upravené nehty. Pánská manikúra klade důraz v první řadě na zdraví a přirozený vzhled nehtů. Zdravé a krátce střižené nehty rovněž usnadňují práci na klávesnici počítačů i dotykových displejích.

Pánská manikúra spočívá především ve zkrácení nehtů na vhodnou délku, úpravě jemné kůže v okolí nehtového lůžka a vyživující péči určené pokožce rukou.  Pomocí přístrojové manikúry je možné odstranit i ztvrdlou kůži z dlaní či mozoly. Toto odstranění je rychlé a bezbolestné.

Ruce jsou nejprve ošetřeny antiseptickým gelem, pomocí nůžek a pilníku upraveny, poté následuje ponoření rukou do lázně s přídavkem éterických olejů, úprava jemné kůže v okolí nehtového lůžka a vyživující péče.  Dalším krokem je masáž rukou, která dodá pokožce potřebnou hydrataci a výživu. V případě zájmu následuje nanesení bezbarvého laku určeného výhradně pro pánskou manikúru. Tento lak nemá žádnou barvu, neleskne se, zdůrazňuje přirozený vzhled a slouží k výživě a ochraně nehtů.

Úspěch se skrývá v detailu a právě upravené ruce a nehty mohou tímto detailem být!

Může Vás taky zajímat: