Pánská manikúra pro elegantní muže

Jistě teď mnoho mužů bude kroutit hlavou, ale pánská manikúra je zcela běžnou součástí nabízených služeb, které poskytuje Nehtové studio v Praze. Je potřeba muže začlenit do problematiky nehtů a jejich péče. Ženy nebuďte lakomé a rozdělte se se svým mužem o uspořené peníze. Muž má také právo dobře vypadat a navštívit studio, stejně jako vy.

Péče o nehty se stane brzy parketou i pro muže

Dnes je všechno o zvyku. Je to podobné jako s kadeřnictvím. Donedávna ho navštěvovaly spíše ženy, ale už se tu najde mnohem více mužů, než v dřívějších letech. Podobné je to i s nehty. Stačí jen prolomit bariéru ostychu. Naučíte se tu komunikovat se ženami, což také není marné.

Pánská manikúra je jednoduchá, přesto má své výsledky. Nikdo vás nebude mučit hodinu v křesle, když ve studiu vědí, že muži dávají přednost co nejrychlejší úpravě. Co kdyby vás tu viděl váš soused, který se denně potýká s opravou motoru automobilů? Jenže vy, nejste on. Přece jenom je rozdíl podat někomu ruku, když pracujete jako automechanik (předpoklad k tomu, že jeho ruce a nehty nebudou dokonale čisté), než někomu, kdo s vámi jedná na obchodní úrovni. V druhém případě je rozhodně lepší, když jsou nehty dokonale čisté. Uhlazený efekt z vašeho jednání podpoří i vaše pracovní úspěchy. Navštívit nás však mohou všichni muži a to z různých profesních oborů, klidně i řemeslníci, kterým odstraníme mozoly.

Krátké a upravené nehty vám zjednoduší život

Práce na PC, datlování na mobilu, ale i jiné činnosti, se lépe vykonávají, když jsou nehty krátké. Není to ovšem jen o délce nehtů. Je to o čistotě, kterou by vaše nehty neměly postrádat. Podívejte se vedle sebe na vaši upravenou ženu. Nechcete se také přiblížit jejímu ideálu? Vaše ruce plné mozolů jsou nepříjemné i na dotyk. Na procházce berete ženu za ruku a ona cítí každičký záhyb kůže. Vaše ruce budou po procedurách zase jemné a bez mozolů. Nehtové studio v Praze do svého konceptu zařadilo pánskou manikúru, která je šetrná, rychlá a bezbolestná.