Nožky jako z alabastru – přístrojová pedikúra

Přístrojová pedikúra je tím nejlepším způsobem, jak se lze o nohy postarat. Nehtové studio v Praze dokáže poskytnout příjemné prostředí a vysoce kvalitní služby, které jsou zcela nesrovnatelné s pedikúrou v domácím prostředí. Pravidelná a odborná péče o vaše nohy vám život nezkomplikuje. Sama si můžete zatrhnout kůžičku, poranit nehtové ložisko a spoustu dalších malých zranění, které se špatně hojí.

Náplasti ranku sice zacelí, ale kůže pod nimi může začít mokvat. Když do této oblasti nasedne bakteriální agens, můžete mít zánět nehtového ložiska ani nemrknete. Nebude lepší, když si necháte nohy ošetřit odborným dohledem? Většina lidí má více zkušeností s péčí o ruce, ale nohy je také potřeba zbavit zhrubělé kůže nebo pomoci zahojit ranku. Není to jen o tom si nohy umýt a ostříhat nehty.

Nenechávejte nohy pokulhávat v pozadí

Možná už jste si uvědomili, že správná péče o ruce je důležitá, ale opomněli jste při tom na své nohy. Navštivte Nehtové studio v Praze. Jejich péče je komplexní a poskytuje útěchu pro ruce i nohy. Rozšiřte základní hygienu nohou o služby, které si zamilujete. Je čas si své nohy hýčkat, přece jen nás nosí celý život a to je pořádná zátěž.

O čem je přístrojová pedikúra

Přístrojová pedikúra je součástí služeb, které poskytuje Nehtové studio v Praze. Je to výhodné, že je manikúra i pedikúra v jednom komplexu budov. Při jedné návštěvě tak spokojeně odcházíte s upravenými nehty a víte, že vaše ruce i nohy vám nikde neudělají ostudu. Jsou dokonalé v každém detailu.

Vlastní ošetření nohou probíhá za pomoci přístrojové techniky. K dispozici jsou nejrůznější nástavce v podobě rotačních frézek. Vy si sice kůži z pat odstraníte také, ale kůže vám zase rychleji naroste a zrohovatí. Přístrojová pedikúra je přesně přizpůsobená potřebám nohy a umožní tak její účinné odstranění zhrubělého povrchu.

Doplňkové techniky přístrojové pedikúry

Pokud navštívíte studio, nemusíte se striktně zajímat jen o ošetření nohou. Tým profesionálů se postará o kompletní péči (ruce i nohy). Parafínové zábaly jsou pro zjemnění kůže tím pravým osvěžením a skvělou vzpruhou. Kůže se prokrví, vyživí a ještě z ní načerpáte novou energii. Dále japonské ošetření nehtů s konceptem zachování jejich přirozenosti, je velmi populární technika.