Manikúra pro dospělé i děti v Praze

Dospělí lidé o své nehty pečují sami od sebe, ale co děti, když ještě nemají vypěstovaný žádný návyk? Děti je potřeba vést k zodpovědnosti již od mala, aby si k péči o nehty nevytvořily odpor. Chce je k tomu vést nenásilnou technikou a třeba systémem odměn. To záleží na každém rodiči, jak svou výchovu pojme. Nehtové studio v Praze je vám otevřeno pomoci s jakýmkoliv problémem i s kousáním nehtů (nejčastější dětský zlozvyk).

Zvláštnosti a specifika dětských nehtů

Dětské nehty jsou křehké a mají sklon k lámavosti. Profesionální manikérky přesně vědí, jak si s tímhle dětským specifikem poradit. Pro děti tu jsou připraveny nástroje jiné, než pro dospělé a manikúra je vždy prováděna velmi důsledně. Pilníky jsou o dost jemnější a nůžky se používají speciální. Tím, že jsou nehty u dětí střiženy krátce s minimálním rizikem jejich poranění, stoupá i návštěvnost z řad dětské klientely. V Nehtovém studiu v Praze si tak přijdou na své všichni, klidně maminka s dítětem, ale i celá rodina. Mít v pořádku nehty je ve vašem vlastním zájmu. Vaše dítko si nebude kousat nehty a preventivně se zabrání i tvorbě záděrek. Dětské ručičky také potřebují vypadat k světu, nemyslíte?

U dětí je přirozenost nehtů podstatná

Nelakujte svým dětem nehty, když to není potřeba. Zbytečně je vedete k tomu, že se začnou parádit moc brzo včetně touhy po vlastních malovátkách na oči, ústa, atp. Raději je naučte od mala vštípit fakt, že když jim nehtíky ostříhá manikérka, budou vyživeny a posíleny. Lak z obchodu je může vysušit, poškodit a zlámat. Na maškarní nebo na jednodenní taneční vystoupení lak na nehty vadit nemusí, ale je spoustu malých holčiček, které mají výrazně nalakované nehty přes celé velké prázdniny v létě.

Nehtové studio v Praze dětem může nanést lak, ale buď průhledný nebo pastelový (přirozený efekt). Speciální laky totiž obsahují i výživné látky a s dalšími procedurami kráčí ruku v ruce v souladu s přírodou. Teplá lázeň s éterickým olejem bude dětem velmi příjemná a zjemní kůžičku kolem nehtů. Na nehtech se tak odstraní kleštičkami přebytečná kůžička, která způsobuje záděry.